Berzlánovich Krisztián

Digitális tanulási útvonalat tervezhetünk a diákok számára az önálló tanulás támogatása végett.

Berzlánovich Krisztián

Könyvjelzők tárolására kiváló alkalmazás, segítségével, egyéni tanulási útvonalak állíthatunk össze.

Berzlánovich Krisztián

Játék alapú tanulási környezet, melyben teszteket készíthetünk, nyomon követhetjük a tanulók válaszait, részletes kiértékelést  kaphatunk a diákok tudásáról.

Berzlánovich Krisztián

Több mint 400 kipróbált, tanárok által osztályteremben megvalósított digitális módszertani ötlet található és kereshető.

Krisztián

A képszerkesztés nagyon erősen összekapcsolódott az emberek fejében a Photoshoppal, holott már elég régóta sok másik, nagyon ügyes képszerkesztő program közül is választhatunk. A legtöbb ráadásul sokkal egyszerűbben kezelhető és tanulható, mint a nagy klasszikus.

Berzlánovich Krisztián

Olyan, mint a Kahoot, de egy személy is kezelheti...

Berzlánovich Krisztián

Az interaktív feladatok és tesztek nem csak a számonkérést gyorsítják meg, hanem a diákok tudását is segítik elmélyíteni. A Redmenta egy ilyen, mindenki számára ingyenesen és egyszerűen hozzáférhető alkalmazás, ami bármilyen eszközhöz, képernyőtípushoz alkalmazkodik, ennek köszönhetően a diákok akár okostelefonról is képesek lehetnek a feladatok elvégzésére.

Harsányi Beáta

A Sutori egy oktatási és prezentációs eszköz. Minden korosztály számára jól használható.