Redmenta

szerző
Berzlánovich Krisztián
Kulcsszavak
5. osztály
6. osztály
7. osztály
8. osztály
feladatlap
űrlap
dolgozat

Mi az a Redmenta és hogyan történik a Redmenta használata?

Redmenta bejelentkezés Redmenta direktcím alapján: Redmenta belépés tanároknak és diákoknak egyszerűen a Redmenta magyar oldalára.

A digitalizáció a koronavírus járványtól függetlenül, már évekkel ez előtt is elérte az oktatást: a különböző online interaktív feladatok és tesztek nem csak a számonkérést gyorsítják meg, hanem a diákok tudását is segítik elmélyíteni. A Redmenta egy ilyen, mindenki számára ingyenesen és egyszerűen hozzáférhető alkalmazás, ami bármilyen eszközhöz, képernyőtípushoz alkalmazkodik, ennek köszönhetően a diákok akár okostelefonról is képesek lehetnek a feladatok elvégzésére.

Cikkünkben bemutatjuk, mi az a Redmenta, hogyan történik az egyre népszerűbb Redmenta használata és hogyan érhetőek el a feladatok Redmenta direktcím útján.

Előnyök
Sokféle kérdéstípus, automatikus pontozás és jelentéskészítés
Hátrányok
Bonyolult használat
Fotók