szerző
prezentáció
bemutató
interaktív

A Sutori egy oktatási és prezentációs eszköz. Minden korosztály számára jól használható. Az online elérhető sutori.com oldalon a tananyagot multimédiás formában adhatjuk a tanulók elé, meghatározva a tananyag feldolgozásának sorrendjét is. A felületen a tanulók is készíthetnek „történeteket”, melyet egymással szerkesztésre is megoszthatnak, így közösen dolgozhatnak egy-egy feladaton. Alkalmazható tanórai feladatok, de akár projektmunka során is. Egy-egy „történet” a tankönyv egy-egy leckéjének alternatívája lehet az online térben. A történetbe elhelyezhetünk szöveget, képeket, hanganyagot, videót, weboldalak linkjét. A történethez a kommentelés lehetőségét is megadva a tanulók visszajelezhetnek a tananyaggal kapcsolatban.

Előnyök
nincs adat